Depo Stok Takip Programı

Diasis Teknoloji / Bloglar / Depo Stok Takip Programı

Dia Depo Stok Takip Programı

Depo stok takip programı sayesinde ürünlerinizin hareketlerini takip edebilir ve stok durumları hakkında anlık ve geriye dönük rapor alabilirsiniz. Güç alt yapıya sahip depo stok takip programı sayesinde depolarınızı depolarınızın altında şubelerinizi tanımlayarak ve yetkilendirme yaparak stok hareketlerini takip edebilir ve denetleyebilirsiniz. Stok takip programının depo sürecine olan katkısı yadsınamaz. Günümüzde birçok firma stok hareketlerini anlık olarak takip edebilmek için stok takip programını kullanıyor. Ürünleriniz mal kabulünü yaptıktan sonra stoklarınıza eklenir, eklenen stoklar zaman için de çıkış yapıldıkça stoklarınızdan düşer. Tüm bu süreç veri tabanında kayıt altına alınarak geçmişe dönül rapor alabilmeyi size sağlıyor. Kurumsal firma olma yolunda adım atmanın en önemli süreci stok takip programını kullanmanızdır.

Depo Takip Programı Firmanıza Ne Kazandırır

Dia ile depo stoklarınızın takibini yapmak oldukça kolaydır. Ürünlerin anlık olarak stok durumunu takip etmeyi sunan depo takip programı, güçlü alt yapı ile sağlanıyor. Birden fazla depoyu bile aynı anda yönetebilen stok takip programı, üstün özellikleri ile dikkat çekiyor. Ürün rezerve sistemi ile müşteriniz için ürünün hareketini kısıtlarken, bu yetkiyi dilediğinizde kaldırma imkânı da sunuyor. Eğer depo stok listesi almak istiyor ya da stok miktarını anlık görmek istiyorsanız, depo stok programı mutlaka tercih etmelisiniz. Depo stok takibi markanıza değer katar ve müşteri gözünde imajınızı üst seviyelere çıkarır. Fiili ve gerçek stok durumunu anlık olarak görmek istiyorsanız ve stok takibini tek tuşla yapmak istiyorsanız, güçlü ve dinamik alt yapıya sahip stok takip programını mutlaka kullanmalısınız.

Depo Programı İle Markanıza Değer Katın

Ürün stok durumunuzun takibini yapabileceğiniz stok depo takip programları ürün girdi ve çıktı takibini veri tabanı altında yapmanıza imkân tanır. Ürünlerinizin adeti ve çeşitliliği ne kadar çok olursa olsun, depo programı bu sürecin kusursuz bir şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır. Ürün ve ürün gurubu bazında stok takibi yapabileceğiniz stok takip programı sayesinde gerçek ve fiili stok takibini sorun yaşamadan yapabilirsiniz. Belirli dönemlerde yapacağınız sayım ile birlikte stoklarınızın sorunsuz fiili ve kaydı stoklarını takip edebilirsiniz.