Stok Programı

Diasis Teknoloji / Bloglar / Stok Programı

Dia Stok Programı

Birçok firma ve kuruluşun ortak sorunlarından biri depo işleyişinin kusursuz bir şekilde sürdürülememesidir. Depo sürecinde kullanılan stok programı ürün hareketlerini anlık olarak takip edebilmeyi amaçlıyor. Sorun yaşamadan depo sürecinizin gerçekleşmesini istiyorsanız, depo stok takip programı olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Depo ve stokların tam anlamı ile takip edilebilmesi için ürün girdi ve çıktıların kayıt altında yapılıyor olması gerekiyor. Ürün grup bazında ürünlerinizi kategorilere ayırabileceğiniz depo stok takip programı sayesinde ürünlerinizin geriye dönük hareket raporlarını çekebilir ve stok takibini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Stok Takip Programı İle Ürünlerinizin Hareketleri Kontrol Altında

Depo stok takibini yapabileceğiniz program sayesinde ürünlerinizin hareketlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. İleri derecede teknik alt yapıda hazırlanan stok takip programı, stok ve depo bazında raporlama yapabilme imkanı sunmaktadır. Ürünlerinizin ve depolarınızın gruplara ayrılarak tek çatı altında takip yapabilirsiniz. Üstün özelliklere sahip depo stok takip programı 5 boyutlu stok takip imkanı sunuyor. Stoklarınızda mevcut ürünleri rezerve yöntemi ile müşterileriniz için ayırabilir ya da rezerve kaldırarak ürünün hareketini tekrar açabilirsiniz. Avrupa standartlarında stok takip imkanı sunan program güncellenerek çok daha kullanışlı hale getirilebiliyor. İstediğiniz zaman hızlı bir şekilde genel stok durumuna bakabilir, ürün bazında anlık stok kontrolünü yapabilirsiniz. İleri teknik ve alt yapıya sahip stok programı her sektörde kolayca kullanım imkanı sunuyor.

Stok Yönetimi Programı Kullanım Kolaylığı Sağlıyor

Ürünlerinizin giriş ve çıkışlarını anlık olarak takip etmek istediğinizde stok takip programını kullanmanız gerekiyor. Bu konuda ileri derece teknoloji ve alt yapıya sahip, stok yönetimi programı her türlü stok hareketlerini kontrol edebilme ve rapor çekebilme imkanı sunmaktadır. Rezerve stok, alternatif stok, eksi ve artı stok gibi konularda takip imkanı için oldukça dinamik bir alt yapıya sahiptir. Stok takibi konusunda kusursuz bir donanıma sahip program sayesinde stok yönetimi tamamen sizin elinizde olacak. Kullanıcı takip özelliği sayesinde ürün hareketlerini kimlerin yaptığını kolayca takip edebileceğiniz stok programı güncelleme özelliği ile dikkat çekiyor. Ürün çıktı ve girdilerini anlık olarak takip edebilir, anlık stok raporunu çekerek ürüne özel hareketleri stok programı ile takip edebilirsiniz.