Mağaza Programı

Diasis Teknoloji / Bloglar / Mağaza Programı

Dia Mağaza Programı

Mağazacılık alanında toptan veya perakende satış yaparak hizmet veriyor iseniz mutlaka kaliteli bir program kullanmanız gerekir. Hesapların takip edilmesi ve stokların düzeni için program gereklidir. Program olmaz ise işlerin düzenini sağlayamaz ve stok takibi yapamazsınız. Bunun için profesyonel bir yazılım desteği almanız gerekir. Bu alanda hizmet veren ve geliştirdiği özel mağaza programı ile hizmet vererek sektörün ihtiyaçlarını karşılayan Diasis size profesyonel bir şekilde yardımcı oluyor. Şubelerinizi bu program ile kontrol altında tutabilir ve tüm kayıtlara hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bu tarz bir program işletmenizi daha iyi yönetmenize yardımcı olacağı gibi büyümenize de katkı sağlayarak sizi sektör içerisinde liderliğe yükseltecektir.

Size Sağlayacağı Yararlar

Bu programı kullandınız zaman işletmenize birçok yarar sağlayacaktır. Bunlar arasında sınırsız bir şekilde stok girişi de bulunuyor. İstediğiniz kadar ürün girebilir ve bu ürünlerin stok durumlarını online olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca bu program sayesinde çalışanlarınızın performanslarını da denetleyebilme imkanınız bulunuyor. En önemli özelliği ise gelişmiş bir raporlama imkanının bulunmasıdır. İster fiyat isterseniz de stok raporlarına anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz. Sevkiyat ve ürünleri takip etme açısından da kullanıcıya yardımcı olur. Kullanıcı atayarak belirlediğiniz kişilerin kullanmasını sağlayabilirsiniz. Mağaza satış programı sayesinde zamandan tasarruf sağlayabilir ve bu sayede de müşteri ilişkilerinizi yüksek seviyelerde tutabilirsiniz.

Yeni Şubeleri Kolayca Ekleyebilirsiniz

Herhangi bir bölgeye şube açtığınızda program üzerinden yeni şube ekleyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir şekilde ücret ödemenize de gerek kalmaz. Sistem sizin kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede tüm verileri kontrol altında tutarak firmanızı profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz. Cari hesap programı sayesinde de cironuzu günlük olarak görüntüleyebilir veya diğer şubelerinizin satış durumlarını da görebilirsiniz. Bu da size maksimum bir raporlama imkanı sunar. Toptan veya perakende satışlarınız için bu özel programı kullanabilirsiniz. Düzenli bir stok imkanı da sağlayan bu sistem size özel fiyat seçeneği ile sunuluyor. Alanında uzman kadro tarafından sağlanan bu hizmet aynı zamanda müşteri memnuniyeti içerisinde de veriliyor.