Teknik Servis Programı

Diasis Teknoloji / Bloglar / Teknik Servis Programı

Dia Teknik Servis Programı

Teknik servis hizmeti veren firmalarda satış, teslimat, depolar arası transfer ve maliyet işlerinin iyi bir şekilde takip edilmesi servisin daha kazançlı çalışabilmesini sağlar. Fakat tüm bu işlerin aksamadan takibi çok fazla zaman ve emek gerektirir. Sizlere kolaylık sağlamak amacıyla teknik servislere özel tasarladığımız teknik servis programı ile size teknolojinin kolaylığını sunuyoruz. Teknik servisinize kurduğumuz program ile artık tüm işlerinizi tek tuşla kontrol edebiliyorsunuz. Teknik servis programı ile düzenli ve sistemli bir çalışma yaparak kazancınızı artırabilirsiniz.

Teknik Servis Programının Avantajları

Teknik servis programı ile servis form ve personel yönetimi daha iyi yapabilirsiniz. Yapılan hizmetin maliyetlendirilmesini hatasız gerçekleştirirsiniz. Garanti süresi takiplerini eksiksiz yapma imkanınız olur. Barkod yazıcılar sayesinde fiyat etiket basımları ve hızlı satışlar yapabilirsiniz. Seri ve barkod okutarak depo sayımını kısa sürede yanlışsız yaparsınız. Servis hizmet sürecini iyi takip ederek servis departmanının verimliliğini artırmış olursunuz. Garanti ve sözleşme işlemlerini en ince detayına kadar takip edersiniz. Seri numarası, garanti tarihleri, önceki servis işleminde yapılanlar ve arızalı ürünün fotoğrafları cihaza kayıt edilerek size büyük kolaylık sağlar. Görevlendirdiğiniz personelin yaptığı işleri ve serviste geçirdiği süreyi takip altına alabilirsiniz. Servise alınan, satılan ve iade edilen tüm ürünlerin takibini tam olarak yaparsınız. Hizmetlerin maliyetlendirilmesi ve faturalandırma işlemleri düzenli olarak yapılır. Servise ait karlılık analizleri yapılan çalışmanın verimliliğini görmenizi sağlar. Sizin için kuracağımız teknik servis yazılımı ile işletmenizin verimliliği ve kar oranı artacaktır.

Teknik Servis Programı İle Daha Kazançlı Çalışın

Teknik servisinize kuracağımız program ile artık tüm işlerinizi en iyi şekilde takip edip yönetebilirsiniz. Böylece teknik servisinizde işleriniz daha planlı programlı ve düzenli bir sistem ile işleyecektir. Yapılan tüm işlerin, ürünlerin ve mali işlerin takibi ve yönetimi sayesinde teknik servisiniz daha verimli ve daha kazançlı bir çalışma yapacaktır. Bir teknik servis işletiyorsanız teknik servis programı işinizi daha kolay takip edip yönetmenizi sağlayarak kazancınızı artıracaktır. Online depolama sistemi ile ister ofisinizde ister evinizde sürekli iş takibi ve yönetimi yapabilirsiniz.