Market Programı

Diasis Teknoloji / Bloglar / Market Programı

Dia Market Programı

Müşteriye sıcak satış yapan perakende sektöründe yer alan firmalar için güçlü ve dinamik alt yapıya sahip programlar tercih edilmelidir. Market programı parçalı tahsilat yönetimi sunarken, hızlı satış ekranları ile kolay kullanım imkanı da sunmaktadır. Birçok şube için tanımlama seçeneğini kullanarak aynı market programını kullanabilirsiniz. Kullanıcı yetkilendirme ve kaldırma seçenekleri market program özelliğinde yer almaktadır. Program üzerinden ciro ve net satış rakamlarını çekerek stoklarınızı anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Çok kısa sürede yeni şube açabilir ya da şubenizi kapatabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü ile kullanım kolaylı sağlar.

Market Yönetimi Kısmı Oldukça Kullanışlı

Sınırsız sayıda stok girişi yapabilme olanağı sağlayan market programı, oldukça kullanışlı ve artıları oldukça fazladır. Çalışanlarınızın performans ve takibini sistem alt yapısı ile yapabilir ve çalışanlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Geçmiş verileri kullanarak rapor çekebilir ve dilediğiniz tüm verilerek birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz. Hızlı ve seri kullanım imkanı sunan market programının birçok özelliği de mevcuttur. Ürünlerinizi takip edebilir, fiyat güncellemelerinizi toplu ya da tek - tek güncelleyebilirsiniz. Market yönetimi kısmı ile dilediğiniz personelin yetkilerini artırabilir ya da kaldırabilirsiniz. Tüm yetki ve raporlar sizde olup, tüm yönetimi birkaç dakika içinde istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Hızlı Satış Programı

Hızlı ve sıcak satışın gerçekleştiği marketlerde hızlı satış programı büyük artılar sunmaktadır. Müşterilerin hızlı bir şekilde ödeme yaparak mağazanızdan ayrılması müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Hızlı satış programı ile çalışanların anlık takibini yaparak hız ve performanslarını gözlemleyebilirsiniz. Verimli bir süreç için market programı son derece faydalı olacaktır. Market sıcak satışında işleyişi hızlandırma ve ürün takibi yapmak isteyenler için Dia birçok seçenekle işlerinizi yolunuza koymayı size vaat ediyor. Modern mağaza program özellikleri ile sürecinizi hızlandırmak ve müşteri odaklı çalışmak için sizde market programına geçiş yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın takibi, yetki verip almak ve ürünlerinizin hareketlerini anlık takip etmek için market programını tercih edebilirsiniz. Hızlı satış programı ile müşterileriniz kasa da vakit kaybetmez ve kısa sürede müşterinizi gönderebilirsiniz.