Restoran Cafe Programı

Diasis Teknoloji / Bloglar / Restoran Cafe Programı

Dia Restoran Cafe Programı

Teknolojik bir çağın yaşandığı günümüzde restoran ve cafe işletmesinde kolaylık sağlayan restoran cafe programı ile artık takip ve hesap işleri daha kolay yapılmaktadır. Restoran cafe programında kullanacağınız özel cihazlar ile her masa için sipariş takibi, garson takibi, tahsilat takibi, paket servisi gibi bir çok işlemi zahmetsizce takip edebilme kolaylığına sahip olursunuz. Restoran cafe programı ile üretim ve maliyet cari takibini yapabilir, raporlama sistemi ile tüm restoran veya cafenize hakim olabilirsiniz.

Restoran Ve Cafe Yönetiminde Teknolojiyi Kullanın

Bir restoran cafe işletiyorsanız tüm salona hakim olmak, ürün alım satımını, siparişleri, çalışanları, mutfağı ve hesapları aynı anda takip etmek oldukça güç olacaktır. Firmamızın size sunduğu cafe restoran yönetimi sistemi ile teknolojiyi kullanarak tek tuşla tüm işletmenizi takip edebilirsiniz. Restoran ya da cafenizde kurduğumuz sistem ile takip ve hesap işleriniz artık çok kolay olmaktadır. Restoran yönetimi konusunda aksilikler yaşamadan tüm işlerinizin sistemli bir şekilde işlemesi için sizlere teknolojik restoran cafe yönetim sistemi kurarak işlerinizin düzenli ve yolunda gitmesini sağlıyoruz. Firmamızın sizlere sağladığı kolaylık ile; tüm salon, masa ve garson takibini düzenli olarak yapabilirsiniz. Telefonla sipariş ve kurye takibini gerçekleştirebilirsiniz. Dokunmatik satış ekranı ile tüm ürün satış ve tahsilatını yönetebilirsiniz. Mutfak ekranı ile hammadde giriş çıkışını ve üretim aşamasını takip edebilirsiniz. Maliyet ve performans raporlarını çıkartarak daha kolay hesap tutabilirsiniz. Kurduğumuz sistem mobil cihazlarda da çalıştığından işletme dışındayken de işletmenizi takip edebilme şansına sahip olursunuz.

Restoran Cafe Programının Avantajları

Restoran cafe programının işletmeniz için sayısız faydaları olacaktır. Öncelikle daha düzenli ve sistemli bir çalışma daha çok kazanmanıza olanak sağlar. Teknolojinin kolaylığından faydalanacağınız için daha az zaman harcar ve daha az yorulursunuz. Kurduğumuz bu program ile sayısız masa ve garson takibi yapabileceğinizden işinizi istediğiniz kadar büyütebilirsiniz. Nakit, kredi kartı ve açık hesap alabilme özelliklerini birlikte kullanabilme şansı sağlar. İşletme hesap özeti çıkartarak işletmenizin mali hesaplarını daha kolay düzenleyebilmenize olanak sağlar. İşletmenizin daha verimli işleyebilmesi için sizlere restoran cafe programı hizmetini sunuyoruz.